Historie firmy

Naše firma vznikla v roce 1998, kdy se zabývala především řemeslnou zakázkovou kovovýrobou, jako jsou například schodiště, zábradlí, brány, vrata, ploty a mnoho dalších zámečnických prvků, jak do exteriéru tak i interiéru. 
 
Postupným rozvojem firmy a dovybavením strojového parku došlo k rozšíření nabízeného sortimentu a zpřesnění výroby. V dnešní době se zaměřujeme především na kusovou a malosériovou výrobu v oblasti lehkého obrábění a zámečnickou výrobu v oblastech lehkého a středně těžkého průmyslu. Také se zabýváme výrobou pro běžného uživatele a vyrábíme např. schodiště, brány, zábradlí aj. zámečnické prvky.

Informace o nás

Naší hlavní oblastí zájmu je práce s kovem, a to v jeho různých variantách a provedeních. Především dbáme na přesnost a preciznost výroby, která se projeví na finálním výrobku. 
 
Našim cílem je individuální přístup k zákazníkovi. Na jeho přání jsme schopni vyrobit jakýkoliv výrobek s ohledem na prostory a možnosti strojového vybavení. Neustále dochází k rozšiřování objemu výroby a spektra produktů, také díky novým technologiím a poznatkům, kterých se naše firma snaží využít ke zkvalitnění a zrychlení výroby.
 
Polem působnosti naší firmy je Česká republika, především pak Jihomoravský kraj a kraj Vysočina.
 

"Cílem naší firmy je spokojený zákazník."

Naši zákazníci 

Stavební firmy - mezi výrobky pro stavební firmy patří např. zábradlí, schodiště a spoustu dalších zámečnických prací na novostabách i přestavbách rodinných či bytových domech
 
Slévárny - pro slévárny poskytujeme výrobu a opravy různých zámečnických prvků používaných ve slévárenských provozech např. násypky, kontejnery, formovací rámy aj.
 
Místní organizace - u místních organizací se většinou jedná o individuální požadavky, kterým se snažíme co nejlépe vyhovět
 
Běžní spoluobčané - na přání zákazníka vyrábíme schodiště, zábradlí, brány, grily a mnoho dalších zámečnických prací včetně montáží